הכל על רפואת שיניים לילדים

 


רופא שיניים ירושלים


מי שסובל מבעיות שיניים בבגרותו, חושב לעצמו "חבל שלא מנעתי את הבעיות קודם לכן..." 
אם יש לכם ילדים או שאתם מתכננים להביא ילדים, כדאי לדעת מספר דברים על רפואת שיניים לילדים ולו רק כדי למנוע מהם עששת, כאבי שיניים, לילות ללא שינה וטיפולים לא נעימים. אם תשמרו על בריאות פיהם של ילדיכם מגיל צעיר תחסכו מהם בעיות בגיל מבוגר יותר ותעניקו להם איכות חיים גבוהה.

 

אבחון ראשוני מגיל אפס עד שלוש

כבר בשנה הראשונה לחייו של הפעוט כדאי לגשת למרפאת שיניים של ד"ר אסתי דוידוביץ' על מנת לאבחן ולהעריך את גורמי הסיכון להתפתחות עששת. ד"ר אסתי דוידוביץ', רופאת שיניים המתמחה בנושא רפואת שיניים לילדים תדע לאבחן את הסיכוי להיווצרות עששת מבעוד מועד. הרופאה תיקח בחשבון גורמים רבים בניהם משקל הלידה, מצב הבריאות הכללי,  תורשה במשפחה, הרגלי אכילה, בדיקת מבנה השיניים, פגמים בשיניים, הופעת חיידקים ועוד. אם תמצא הרופאה שקיים סיכוי להתפתחות עששת בפיו של הפעוט, תכין עבורו טיפול מונע אישי.

 

הדרכה להורים הצעירים

לאחר שרופאת השיניים העריכה את מידת הסיכון של פעוט לפתח עששת, תדריך את ההורים הצעירים כיצד למנוע את הופעתה של העששת. רפואת שיניים לילדים כוללת הסבר, לימוד והנחיית ההורים כיצד לשמור על בריאות השיניים של ילדיהם. רופא שיניים ירושלים או בת"א ידריך את ההורים כיצד לנקות את שיניי ילדיהם, תעדכן אותם בהרגלים הנכונים, תזהיר אותם מפני ההרגלים הגרועים שיש לילדיהם וכך תסייע להם לצמצם את הסיכויים להתפתחות עששת ומחלות חניכיים. כאמור,  רפואת שיניים לילדים כוללת בתוכה חלק נכבד המתייחס למניעתן של בעיות עתידיות. ההורים מקבלים הנחיות של 'עשה' ו- 'אל תעשה' כשכל מה שנדרש הוא שיתוף פעולה והתמדה.

 

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00