למצוא רופא שיניים מומלץ בתל אביב


החיפוש אחר רופא שיניים מומלץ בתל אביב, או בכלל, יכול להיות ארוך מאוד, אך בסופו של דבר משתלם. אם נצליח למצוא רופא שיניים מעולה, כזה שנוח לנו אצלו, שהטיפולים אצלו אינם גורמים לכאב, רופא שיניים שאנחנו סומכים על מקצועיותו לחלוטין, שנעים לנו במרפאה שלו ואיננו מפחדים מלהגיע אליו, דיינו. אז איך עושים את זה?


recommended_dentist_in_tel_aviv

המלצות ותעודות

שני הפרמטרים הראשונים שלפיהם כדאי לבחור את רופא השיניים הם, קודם כל, המלצות של חברים, מכרים וכו', ותעודות ההסמכה של רופא השיניים. כדאי מאוד לבדוק כל מרפאת שיניים שהומלצה על ידי חברים, כמובן, אך לא כדאי להסתפק בעובדה כי הרופא נחמד, ואפילו לא בעובדה שהטיפול עבר ללא כאב. חשוב מאוד לבדוק גם את תעודותיו של הרופא המטפל, עוד לפני הטיפול עצמו, ולוודא שהוא פועל ברישיון, וכי הוא למד במוסדות מקובלים לרפואת שיניים ומוכשר לעסוק בכך. עדויות נוספות למקצועיות הרופא הם מכשור מקצועי המצוי במרפאה כמו ציוד רנטגן, לדוגמא, ותשאול רפואי מקיף שהרופא צריך לבצע לפני תחילת כל טיפול או בדיקה.

 

 

רופא שיניים מומלץ בתל אביב יהיה עסוק...

אין מה לעשות, רופא שיניים מומלץ בתל אביב, או בכל מקום אחר, יהיה עסוק ויהיה קשה להשיג אליו תור. מרפאה ריקה שניתן להשיג בה תור מהיום למחר היא כנראה מרפאה חדשה מאוד או כזו שאינה מוצלחת מסיבות שונות. אם הרופא המדובר הוא אדם נעים, שעבר הכשרה מתאימה ועובד בצורה מקצועית ויסודית, מטפל ללא כאבים, בצורה סטירילית ובטוחה, המרפאה שלו תהיה מלאה, גם אם המחיר יהיה יקר.

 

 

יגעתי ומצאתי רופא שיניים מומלץ בתל אביב

ד"ר אסתי דוידוביץ' היא אמנם רופאת שיניים ולא רופא, אך היא בהחלט עונה על כל ההגדרות של רופא שיניים מומלץ בתל אביב.  ד"ר דוידוביץ' מתמחה בטיפול בילדים ונוער ואין מומלצת ממנה באיזור גוש דן כולו. המרפאה של ד"ר דוידוביץ' נעימה ומזמינה, הצוות ידידותי, אדיב ומקצועי, והטיפול נעשה בצורה המקצועית ביותר האפשרית, ללא כאבים, בנעימות וחיוך. ד"ר דוידוביץ למדה רפואת שיניים באוניברסיטה העברית בירושלים, התמחתה במספר תחומים ועוסקת בהדרכה, מחקר ולימוד, בנוסף על הטיפולים במרפאה. אם כבר צריך ללכת לרפוא שיניים, עדיף לד"ר דוידוביץ...

 

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00