למצוא רופא שיניים בתל אביב

למצוא רופא שיניים בתל אביב, ובייחוד רופא שיניים מומלץ בתל אביב, היא משימה לא פשוטה, וזאת יודע להעיד כל אדם שאי פעם חיפש רופא שיניים טוב. רשימת הדרישות שיש לנו מרופא השיניים הפרטי שלנו היא ארוכה. ד"ר אסתי דוידוביץ', מייסדת מרפאת שיניים בתל אביב ובירושלים, ומתמחה בטיפול בילדים, מסבירה מה הופך רופא שיניים לרופא שיניים מומלץ.

 

ההשכלה

רופא השיניים חייב להיות מוסמך לכך, לדוגמה שהוכשר כ 4 שנים נוספות על מנת להיות מומחה לטפל בילדים ולהציג את התעודות הרלבנטיות כמובן, כולל השתייכות להסתדרות לרפואת השיניים, שרופאיה פועלים בפיקוח משרד הבריאות. בנוסף, יש לראות אם הינו משתייך לאוניברסיטה כלשיהא ושייך לסגל ההוראה שם.

  רופא שיניים בתל אביב מוסמכת לטיפול בילדים

 

המרפאה

 כל רופא שיניים בתל אביב, או בכל מקום אחר, המכבד את עצמו ואת מטופליו, מחזיק מרפאה מכובדת. "מרפאה מכובדת" פירושה, קודם כל, מרפאה נקייה ומסודרת, החל מהשירותים וכלה באזור הטיפול. על הרופא להשתמש במוצרים חד פעמיים ולהקפיד על הגיינה בעבודה, כולל סטריליזציה למכשור לאחר כל טיפול, להיעזר בסייעת מקצועית, וכו'. על הציוד המרפאה להיות עדכני ולעמוד בכל התקנים הדרושים. על הרופא להקפיד על הוראות השימוש המדויקות בכל המכשירים והחומרים.

 

הסבלנות

על רופא השיניים להיות סבלני ואדיב. הוא צריך להכיל את מצוקות המטופלים ואת פחדיהם ולדעת להפיג אותם במקרי הצורך, בין אם הם מבוגרים ובין אם הם ילדים. השילוב בין מקצועיות לנחמדות חייב להיות מושלם, ואסור שאחד יבוא על חשבון השני. 

 

חשיבות הגיינת הפה


רופא שיניים טוב צריך לדעת כיצד להדריך את המטופלים לשמור על הגיינת הפה לאורך זמן, כך שיוכלו למנוע ככל האפשר את בעיות השיניים השונות. רפואת השיניים המונעת היא הבסיס הנכון לכל טיפולי השיניים, ומומלץ להגיע לשיננית מקצועית לניקיון והדרכה לפחות פעם בחצי בשנה, גם אם אין בעיות דחופות.

  

השורה התחתונה

בסופו של דבר, מציאת רופא שיניים בתל אביב היא עניין של התאמה אישית וכימיה בינכם לבין הרופא המטפל. הקשיבו להמלצות חברים, בדקו באינטרנט וכו', אך לכו לבדוק בעצמכם את המרפאה.  מומלץ שאותו רופא שיניים ילווה אתכם לאורך זמן, חשוב גם שתיבנה מערכת יחסים בין הרופא לילד מקטונות עד בגרות.

טלפנו עוד היום לקליניקה בת"א: 03-6446448

 

 

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00