למצוא רופא שיניים בירושלים


קשה לכם למצוא רופא שיניים טוב ואמין? מציאת רופא שיניים בירושלים, או בכל מקום אחר, לא צריכה להיות קשה אם יודעים מה לחפש. ד"ר אסתי דוידוביץ',  רופאת שיניים מומחית ומרצה בכירה בסגל האוניברסיטה העברית, בעל מרפאות שיניים פרטיות בתל אביב ובירושלים, נותנת לכם את כללי הזהב לבחירת רופא שיניים.

איסוף מידע

קבלו המלצות מבעל מומחה,רופא שיניים בירושלים נוסף היודע על טיפולי שיניים לילדים ונוער, בדקו את דעתם המקצועית. אל תאמינו לפרסומות! בדקו היטב מי עומד מאחורי הפרסומת ובכל מקרה הצליבו את המידע שקיבלתם עם אנשים נוספים. ובצעו בדיקה של שם הרופא במנוע החיפוש של גוגל , אספו חוות דעת מאנשי מקצוע בלבד. התייחסו בכובד ראש לחוות דעת שליליות, בעיקר אם יש יותר מאחת.


dreamstime_3974402פיקוח ואחריות

על הרופא להיות חבר בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל, אך יתרה מכך חשוב לבדוק את ההשכלה וההכשרה המדעית שהרופא עבר ובאילו איגודים נוספים הוא חבר.בין אם הוא רופא שיניים בירושלים, בתל אביב או באילת, תואר מומחה מקטין עד מאוד את הסיכוי לרמאות ונוכלות, ובכל מקרה של בעיה תהיה לכם כתובת לפניה. בדקו את התעודות של הרופא - בדרך כלל הן תלויות על קיר המרפאה, וודאו שהוא מוסמך לעסוק בתחום הטיפולי המתאים ומנוסה בכך.

 

מקצועיות

מקצועיות הרופא מתבטאת בכמה דרכים שיש ביכולתכם לוודא את קיומן: בדיקת ההיסטוריה הרפואית שלכם וצילומי פה עדכניים במידה ואין לכם כאלה, שמירה על היגיינה (שימוש בכפפות ובציוד חד פעמי, נטילת ידיים וכו'), הכשרות מקצועיות שוטפות (מטעם הסתדרות רפואת השיניים), תעודות המעידות על התמחות בתחומים מסוימים, ציוד חדיש ועדכני, וכן ההיעזרות בסייעת מקצועית. טיפול מהיר מדי, ללא בדיקה יסודית, הוא אינדיקציה לחוסר מקצועיות, רופא שיניים המתאים את הטיפול לפי צרכיו וגילו של הילד הינו רופא אמין ואחראי.

מחיר

טיפולי שיניים הם עניין יקר בשל עלויות הציוד, המכשור ועוד. אם מצאתם רופא זול במיוחד, כדאי שתדעו שהוא חוסך עליכם במקום אחר. מאידך, מחיר גבוה לא מעיד על איכות טיפול טובה בהכרח.

 

מראה עיניים

מרפאת שיניים מושקעת תהיה מושקעת מהתחלה ועד הסוף- בדקו את הניקיון, הריח, ידידותיות הצוות ונעימות  השהייה במקום. על הרופא להיות אדיב ולגלות אמפתיה כלפי המטופל, כמו גם כל הצוות. התרשלות בניקיון השירותים לדוגמא, עלולה להצביע על לקות הגיינית כוללת. בין אם בחרתם רופא שיניים בירושלים או באילת, מוטב שתפקחו עיניים ותהיו זהירים, שהרי מדובר על השיניים שלכם.

 

 

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00