אודות ד"ר אסתי דוידוביץ'


שלום הורים וילדים, אני אסתי. רופאת שיניים לילדים. אני גם אמא של תומר ויונתן ומאוד אוהבת ילדים. מהרגע שילדים נכנסים למרפאה שלי, אני עושה הכל כדי שירגישו אצלי בנוח. אני יודעת שיש ילדים שחוששים מן החוויה של ביקור וטיפול אצל רופאת שיניים לילדים וחשוב לי מאוד לתת לכל אחד תחושת ביטחון וחוויה טובה. החדר צבעוני ונעים, הסייעות שלי חייכניות, הן חברות שלי ויחד אנחנו צוות לעניין.

במהלך הבדיקה או הטיפול אני מסבירה כל שלב: תחילה אני מסבירה, אחר כך אני מדגימה על האצבע או על אמא או אבא ורק אז מתקדמת בטיפול בהתאם לקצב של הילד. אני בונה עם כל ילד וילדה מערכת יחסים המושתת על אמון וכבוד (וגם על כיף וצחוקים) ומצפה לפגישותינו החוזרות. אני חסידה גמורה של בריאות מונעת וככזו מדריכה את הילדים ואת הוריהם כיצד לשמור על בריאות השיניים והגיינת הפה לשלב ביקורות וניקוי מקצועיים לצד העבודה היומיומית בבית. ההשקעה הנפלאה הזו תיטיב עם הילדים לכל אורך חייהם.

הורים יקרים, כשאתם צריכים אותי, אני תמיד זמינה באופן אישי לכם ולילדיכם. מספר הטלפון הנייד שלי מצוי על כרטיס הביקור שלי ותמיד אפשר למצוא אותי. במקרי חירום אפשר להתייעץ. חשוב לי שתרגישו בטוחים.

אני נהנית מאוד לראות את הילדים צומחים וגדלים משנה לשנה כשהם מגיעים לביקור. המטופלים הותיקים ביותר שלי, שהגיעו אליי זמן קצר אחרי שבקעו שיני החלב שלהם, בוחרים עכשיו חטיבות ביניים ועומדים שעות מול המראה כדי לסדר את התסרוקת... זו זכות גדולה עבורי להיות שותפה בתהליך הגדילה וההתפתחות של הילדים וללוות אותם בשנות התבגרותם. כבר זכיתי להשתתף בשמחות בר-מצווה של אחדים ממטופליי הותיקים. אני מטפלת בילדים בכל הגילאים, מינקות רכה ועד גיל 18. יש לי ניסיון רב גם בעבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובעלי מחלות כרוניות. לכל ילד וילדה אני משתדלת מאוד למצוא את הדרך והגישה האופטימליים במיוחד עבורם.
לסקירת ציוני הדרך המקצועיים שלי לחצו כאן >>

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00