רופאת שיניים לילדים בירושלים - המרגיעה הלאומית

ילדים רבים והוריהם עשויים להעיד כי לפני הביקור הראשון בפרט ולפני ביקורים במרפאת שיניים בכלל מנסים הילדים למצוא כל דרך אפשרית להימנע מהליכה אל המרפאה. אצל רבים מהם צצים מיחושים שונים, תמוהים אם כי צפויים. אחרי הכול - מי מאתנו הולכים בגיל וברינה לביקורת במרפאת שיניים? אבל יש רופאה אחת, רופאת שיניים לילדים בירושלים, שהיא שונה.
כבר בביקור הראשון נוכחים הילדים לדעת ולהרגיש כי מרפאת השיניים הזאת יחידה ומיוחדת, שונה ואחרת, רחוקה מאוד מהדימוי של מרפאות שיניים שבהן מכאיבים בפה עם כל מיני מכשירים. היחס והאווירה במרפאה יוצרים תחושה של אמון בין הרופאה וצוות העובדות. האמון מתברר, פעם אחר פעם, מטופל אחר מטופל, כמרכיב חשוב ומהותי המסייע למטופלים להקפיד על ביקורים סדירים לביקורות ובמידה שנדרש - לטיפולים.
רופאת השיניים יחד עם צוות הסייעות שלה, מקדמות את פני הילדים וההורים בחיוך חם ובמאור פנים. על רקע מוזיקה נעימה, מול קירות מקושטים, מקשיבים הילד והוריו להסבר יסודי ומפורט על אודות הבדיקה ו/או הטיפול הצפויים.

רופאת שיניים לילדים בירושלים - הפעם הראשונה
רופאת השיניים מכבדת את החששות והפחדים הטבעיים והלגיטימיים ועושה הכול על מנת להפיגם. הידע המקצועי הנרחב והניסיון הטיפולי העשיר באים לידי ביטוי באופן העדין, הקשוב והמתחשב בכל ילד וביצירת קשר בלתי אמצעי עמו. לאחר רכישת האמון וההיווכחות  לדעת כי הטיפול ייעשה בזהירות המרבית וברגישות המיטבית, רוב הילדים משתפים פעולה ומסיימים את הטיפול עם חיוך...
רופאת השיניים עושה הכול על מנת שמה שעבור לא מעט ילדים הופך עם השנים לטראומה, ייזכר בקרב מטופליה כחוויה, החל מהביקור הראשון. בסבלנות רבה היא יושבת עם ההורים ועם הילדים ומראה כיצד יש לצחצח נכון, עד כמה חשוב הצחצוח כפעולת מניעה ושמירה על בריאות השיניים, ועד כמה חשוב להקפיד על צחצוח יום-יומי, בוקר וערב.
רופאת שיניים לילדים בירושלים מלווה רבים ממטופליה, אשר הגיעו אליה בראשונה כילדים, גם בנעוריהם ואף בבגרותם. רבים מהם מודים לה על ההקפדה היתרה שלה על הקניית הרגלי ניקיון והיגיינה של הפה בכלל ועל התעקשותה על צחצוח שיניים פעמיים ביום כחלק קבוע ובלתי נפרד משגרתו.


למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00