מרפאת שיניים - טיפול באווירה רגועה ונעימה

ישנם מקומות אשר רובנו ככולנו נרתעים מהם. הרתיעה טבעית ומובנת. הם מעוררים בנו תגובה אינסטינקטיבית, מובנית, שמיתרגמת בתוכנו לחשש, לפחד ואף לחרדה. אחד המקומות האלה הוא - מרפאת שיניים.
דווקא בשל הדימוי של מרפאת השיניים כמקום שממנו נרתעים, מטפחת רופאת שיניים במרכז (עם שלוחה בירושלים) את מרפאתה כמקום אשר לא זה בלבד שאינו מעורר רגשות שליליים חריפים ומועצמים אלא יוצר אווירה של רוגע.
ילדים והוריהם נוכחים לדעת ולחוש כי מרפאת השיניים עשויה להיות מקום שאינו מאיים כלל ועיקר, אלא מקום שאפילו נעים לשהות בו. רופאת שיניים המתמחה בטיפול בילדים יוצרת יחס בלתי אמצעי אליהם. יחס אישי חם ולבבי, הסבר מלא ומפורט, הדגמות על הטיפול האמור להתבצע בפי ההורים מקל על הילדים להתרגל בהדרגה. הם נוכחים לדעת ובהמשך גם להרגיש, כי השד אינו נורא כל כך...


מרפאת שיניים - חיוכים במקום דמעות...
מאחר שהמפגש הראשון של אנשים בכלל ושל ילדים בפרט עם מרפאת השיניים עלול להיות טראומטי, הרופאה וצוות הסייעניות במרפאה עושות הכל על מנת להשרות על המטופלים אווירה רגועה ונעימה. לבד מהיחס הקשוב והחם מסייעת להצלחת הטיפול גם העובדה כי המכשור ושיטות העבודה הינם חדשניים ומודרניים.
רופאת שיניים מצליחה להעלות חיוך על שפתי ילדים כבר בביקור הראשון במרפאתה. הרושם שהם מקבלים בביקור זה נצרב בתודעתם. הם נדרשים אל מרפאת השיניים כמקום שבו הם זוכים ליחס אישי וחם, להתחשבות מלאה ברגשותיהם, בהבנת החששות הטבעיים. אם הם והוריהם, חששו כי בסיומו של הביקור הם ייצאו מהמרפאה דומעים, הם מופתעים להיווכח כי את מקום הדמעות מחליפים החיוכים.
מרפאת השיניים אינה מקום שאנשים בוחרים לפקוד אותו מרצונם אבל רבים נדרשים להתייצב בו לטיפולים שונים וכולנו אמורים לבוא אליו לביקורות תקופתיות. מאחר שכמו בתחומים רבים בחיים, הרגלים שאדם רוכש בצעירותו עשויים להשתרש ולהיות מנת חלקו כל חייו, כך ישנה חשיבות עליונה להקניית הרגלי ניקיון והיגיינה כבר בילדוּת.
על מנת לסייע לכם לבחור מרפאת שיניים שבה תוכלו לקבל מענה טיפולי מיטבי באווירה נעימה, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון באתר ולקבל את כל המידע הרלוונטי ואת כל הפרטים אשר ידיעתם מראש עשויה להקל עליכם בבחירה.

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00