כל מה שצריך להיות במרפאת שיניים

רובנו קשה לבחור מרפאת שיניים, ואנו נוטים להישאר במרפאה רנדומלית כלשהי אליה התרגלנו. במקרה הטוב הגענו למרפאה זו בעקבות המלצות של חברים, גילינו שיחסית למרפאות אחרות היא סבירה, ונשארנו, בעיקר מתוך הפחד "ליפול" על משהו גרוע יותר. ד"ר אסתי דוידוביץ',  רופאת שיניים מומחית, המשלבת טיפולים במרפאות בתל-אביב ובירושלים במקביל להוראה ומחקר באוניברסיטה העברית בירושלים ובבית החולים הדסה עין כרם, מביאה לפנינו את הקווים המנחים למציאת מרפאת שיניים מוצלחת באמת.


אתר המרפאה והמרפאה עצמה

גם כאשר מדובר במרפאת שיניים למבוגרים, ובוודאי לילדים, המרפאה צריכה להיות נעימה, ומסבירת פנים מכל היבט. עוד לפני הביקור המרפאה כדאי להתרשם מאתר המרפאה באינטרנט: עד כמה הוא ברור, מפורט וידידותי למשתמש. גם הצוות צריך להיות מסביר פנים ואדיב, והדבר מעיד בהכרח על הלך הרוח במרפאה כולה. אופיו של הצוות והליכותיו הם פועל יוצא של הלך הרוח שמשרה ההנהלה וצוות הרופאים.


סדר, מכשור וחומרים

מרפאת שיניים מקצועית תעשה שימוש בציוד מקצועי ובחומרים הטובים ביותר הקיימים. מחשבים הם כבר ציוד בסיסי, אך כדאי לוודא שיש במרפאה ציוד לצילום רנטגן, לדוגמא, שכן ישנן טיפולים המחייבים צילום לפני הטיפול, ובכל מקרה נדרשים צילומים תקופתיים כחלק משגרת הבדיקות. גם תיוק המידע האישי בתיקים רפואיים אישיים מסודרים הוא בגדר חובה, ואם אין תיוק מסודר, כדאי להיזהר. ציוד חד פעמי וטיפול סטרילי גם הם דברים שיש להקפיד עליהם ללא עוררין, לטובת בריאותכם.

 

dentist_clinic

 


טיפול בארבע ידיים, ללא כאב

אין סיבה ששום שלב בטיפול השיניים יכאב!  היום ישנה אפשרות לאלחש גם  לפני זריקת הרדמה, ואף פעולה אינה אמורה לגרום לכאב. במידה וישנו כאב, על הרופא לעצור ולבדוק מדוע, לתקן את הדרוש תיקון ורק אז להמשיך בטיפול. קיומה של סייעת לצידו של הרופא הוא חיוני, ומסייע לטיפול מקצועי יותר ומהיר יותר.

 

המחיר

נקודה כואבת היא כמובן המחיר, אך אין מה לעשות, מרפאת שיניים מקצועית, שעונה על כל הקריטריונים שציינו לא יכולה לבצע טיפולי שיניים זולים, מכיוון שלא חוסכים בה על המטופל. הטיפול המקצועי הוא יקר באופן יחסי, אך זהו מחיר שכדאי לשלם לטובת בריאותנו.

 

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00