חורים בשיניים לילדים – לא סוף העולם..


אם אתם הורים לילדים קטנים אתם ודאי יודעים עד כמה הם חוששים מביקור אצל רופא שיניים. לא בהכרח. לשירותכם ובעיקר לשירותם רופאת שיניים לילדים המשלבת ידע מקצועי עם גישה אנושית ולבבית, חמה ומחבקת.

 

ד"ר אסתי דוידוביץ - רופאת שיניים

אני וצוות הסייעניות המסורות שלי מציעות לא רק גישה טיפולית שגורמת לילדים שנכנסים בחשש במקרה של חורים בשיניים לילדים לצאת עם חיוך אלא גם אווירה רכה ומלטפת בקליניקה המעוצבת באופן המשרה חמימות ורוגע.

 


במרפאת השיניים מוענק יחס אישי ומתחשב. מותרת שהייתם של בני המשפחה בטיפול במידה שיש בה משום ארגעה לילד המטופל. הד"ר עושה כל מאמץ על מנת למנוע כאב באמצעות מתן טיפול מאלחש ובמידת הצורך זריקה.


  רופא שיניים מומלץ בירושלים

חורים בשיניים לילדים – חשוב לטפל

 


אף שיש מי שסבורים שמאחר ששיני החלב עתידות לנשור מיותר לכאורה לטפל בהם ולסתום את חוריהן חשוב להבהיר ולהדגיש כי שיני החלב חשובות וצריכות להישמר באותה קפידה שבה אמורות להישמר שיני הקבע. חורים בשיניים עלולים לגרום לנפיחות, לכאבים ובמקרים קיצוניים אף למתן אנטיביוטיקה ולאשפוז. שן לא מטופלת, שיש בה חור עלולה לאיים על שן קבוע, לפגוע ולפגום בצורתה, בצבעה ובמרקמה. כל אלה מסבירים את הצורך באטימת החורים בשיני החלב מיד עם גילוים.


חורים בשיניים לילדים עלולים לגרום לא רק לבעיה אסתטית. הזנחת הטיפול בשיניים עלולה לגרום לצורך בעקירתן המוקדמת. זה לא אמור להפחיד אתכם אלא לעודד. חשיבות איתור חורים בשיניים נובעת מהצורך לתת מענה טיפולי מוקדם ככל הניתן על מנת להבטיח כי השן תינצל.


בטרם כל טיפול מקבלים הילדים והוריהם הסבר מפורט על כל שלביו. תוכלו לקבל תמיכה בכל שלב במהלך הטיפול. אם אתם חוששים שהפחד של ילדכם מהטיפול יקשה ואולי אף לא יאפשר את ביצועו שתפו את הרופאה בחששותיכם. היא תדע להפעיל את "קסמיה" על הילד ולאפשר את הטיפול.

חורים בשיניים לילדים

אינם סוף העולם. הצוות המקצועי במרפאתה של רופאת שיניים לילדים יבצע את הטיפול ברגישות רבה ותוך מניעת כאב ככל שניתן.

 

 

ליצירת קשר לחץ כאן

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00