רופאת שיניים לילדים במרכז - הפיה הטובה של השיניים הבריאות

רופאת שיניים לילדים במרכז - הפיה הטובה של השיניים הבריאות
ד"ר אסתי דוידוביץ', רופאת שיניים לילדים במרכז, עשויה לשנות לכם ולילדיכם את דימויה של מרפאת שינים כמקום שכל ביקור בו כרוך בכאב ובסבל ולכן מעורר רתיעה ובקרב רבים אף הימנעות מביקור בו. כמו במקרים רבים, גם לביקור הראשון במרפאת שיניים עשויה להיות השפעה מכרעת לא רק על היחס של הילד אל המרפאה בכלל ואל הרופאה המטפלת בפרט אלא על ההבנה את הצורך בשמירה על בריאות השיניים ותחזוקתן המתמדת ועל צחצוחן הקבוע - בוקר וערב. רופאת השיניים מעודדת ביקור של ילדים עם הוריהם, ודאי בפעמים הראשונות, שבהן היא מסבירה לאט ובסבלנות ומוודאת שכל דבר יובן היטב על אודות הטיפול. האווירה במרפאה רגועה ונוסכת רוגע. הרופאה והסייעות עושות הכול בכדי להנעים את השהייה במרפאה. לפני שהיא מטפלת - הרופאה מסבירה להורים ומדגימה על שיניהם את הטיפול שיתבצע בילדם. במהלך המפגשים, יוצרת הרופאה יחסי אמון וביטחון המאפשר לילדים להתרגל אליה ולא להירתע.


רופאת שיניים לילדים במרכז - לבריאות השן ולמראה אסתטי
פעם אחר פעם, החל מהביקור הראשון, רופאת השיניים מדגישה את חשיבות הטיפול בשיניים. לא מעט מאנשים מבוגרים אשר סובלים מכאבי שיניים ונזקקים לטיפולים מורכבים הם מי שהזניחו את שיניהם בילדותם, אם בשל אי- נגישות לרופא שיניים ואם בשל סיבה כל שהיא. רופאת השיניים מקבלת את מטופליה בקליניקה צבעונית, באווירה שקטה, כאשר מוזיקה רוגעת מנעימה להם את שהייתם. כל שאלה נענית לאלתר, ברצון, באדיבות, בחביבות, במאור פנים, בסבלנות רבה. יש אפילו, תתפלאו, מי שהביקור במרפאתה הוא הזדמנות טובה עבורם לשמוע מלים של עידוד...

על פי רוב, כאשר הילד מקפיד לצחצח את שיניו הוא עושה את המעשה החשוב והעיקרי לשמירה עליהן. רבים מהילדים לא נזקקים לטיפולים אלא לעתים רחוקות והמפגש התקופתי, לצורך מעקב וביקורת, הוא הזדמנות עבורם לשמוע מפי רופאת השיניים שבחים ומחמאות על טיפולם המסור בשיניהם. רופאת שיניים לילדים במרכז מפריכה את הדימוי של רופא שיניים כ"האיש הרע". הורים רבים עשויים להעיד כי באופן שאולי אינו מפתיע, לא זה בלבד שהילד שלהם אינו נרתע ואינו חושש מביקור במרפאת שיניים אלא שהוא מצפה לה... הייאמן כי ייתכן? אכן.

למידע והזמנת תורים השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם

המרפאה בתל אביב: אהרון בקר 8, מיקדו סנטר (חניה חינם במרכז המסחרי ממש מתחת למרפאה) | טלפון: 077-3306621
שעות פתיחה: ימי ראשון ושני בין השעות 12:00-19:00 | ימי רביעי בין השעות: 8:00-19:00 | ימי שישי בין השעות 08:00-15:00

המרפאה בירושלים: רחוב אגריפס 42, בניין כי"ח - קומה 4 | טלפון: 02-6235522, 02-6259984 | פקס: 02-6235522
שעות פתיחה: 
ימי שני לסרוגין בין השעות 14:00-20:00